Hakkımda

Hakkımda | Gökhan Karataş

Ben Kimim?

Fotoğraf tutkunu bir sanatçı...


Hayatının kayda değer bölüm, gönül verdiği ve sadakatle bağlandığı fotoğrafçılık yoluna adanmış birisi. Adı mı? Gökhan KARATAŞ


Emekçi bir babanın oğlu Trabzon / Of'ta dünya ya gelmiştir. Profesyonel ruhlu bir fotoğrafçı olan Gökhan KARATAŞ 10000'in üzerinde fotoğraf arşivi bulunmaktadır.


Fotoğrafı seven, boş vakitlerini fotoğraf çekerek değerlendiren; "fotoğraf"tan para kazanmak bir yana fotoğraf çekmek için para harcayan fotoğraf sanatçısı 13 yıl önce başlamıştı fotoğraf çekmeye. Heyecan ve azmiyle halen görevine devam etmektedir.


Çekim yaptığı fotoğraflarda alışılagelmiş fotoğrafların yanı sıra estetik, eğlenceli ve konuşan fotoğraflar çekmeye özen gösteren sanatçımız profesyonel fotoğraf hayatını, bir çok çeşitli dış mekan gelin damat çekimleri ve stüdyo fotoğrafçılığı konusunda kendini geliştirmiş ve mesleğinin doruk noktasın ulaşmıştır.


Geri dönüşü olmayan ve sadece o gün sizin için güzel anınızı unutulmaz karelerle ölümsüzleştirmek için kendi iş yerini açmış ve siz değerli çiftlerimize Trabzon / Of'ta AJANS GÖKHAN olarak hizmet vermektedir.

Yeteneklerim

Web Siteniz için Ücretsiz Check-Up!

Web sitenizin şu anda SEO açısından ne durumda olduğunu merak mı ediyorsunuz? Hemen iletişim bölümünden bize ulaşarak sitenizi ücretsiz olarak incelememizi sağlayabilirsiniz.

E-Ticaret Çözümleri

E-Ticaret Çözümlerimiz ile; anahtar teslim e-ticaret web sitesi, e-ticaret danışmanlığı ve birebir e-ticaret eğitimi hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Facebook Reklam Danışmanlığı

Facebook Reklam Danışmanlığı hizmetimiz ile sizlere Facebook ve Instagram üzerinde doğru hedef kitleye ulaşma konusunda yardımcı oluyoruz.

Google Reklam Danışmanlığı

Google Adwords Danışmanlığı ile yüksek verimli reklamlar yayınlamanızı sağlamaktayız. Her geçen gün rekabetin yükseldiği ve işletmelerin kendi alanlarında sıklıkla tercih ettiği bu alanda profesyonel danışmanlık hizmeti alarak rakiplerinizle güçlü bir şekilde rekabet edebilirsiniz.